Trade FIDES

Trade Fides patří k nejvýznamnějším dodavatelům komplexních bezpečnostních technologií a služeb pro ochranu osob a majetku v České republice.

Trade FIDES

Interiér kanceláří pro vývojové teamy Fides a jednacích místností pro návštěvníky vznikl v rámci celkové rekonstrukce přízemí jednoho z křídel sídla společnosti, která probíhala dle návrhu U1.

Stěžejním místem celého interiéru je středová, společenská zóna, sdružující v sobě funkce neformálně jednacího, dočasně pracovního, jídelního a odpočinkového prostoru. Na tuto místnost jsou navázány veškeré ostatní místnosti – zvukově oddělené teamové kanceláře, jednací místnosti, game room, ale i nové místnosti toalet, serveru atp.

Vizuální řešení interiéru využívá předností historické budovy - zejména nově odhalených, cihlových, valených kleneb a jejich uložení do ocelových „I“ profilů. Tento výrazný prvek, patrný ve všech částech interiéru, je doplněn dřevěnou podlahou, černými, technickými prvky vzduchotechniky, prosklených příček, oken a výraznými svítidly v industriálním designu. Nábytek je v neutrální černo – šedé barevnosti s akcenty v podobě dřevěných, stolových desek a oranžovo-cihlové barevnosti sezení středové zóny.

  • Jméno realizace: Trade FIDES, a.s.
  • Město realizace: Brno
  • Autor: Radek Mašinda, Radmila Andielová
  • Rok realizace: 2020
  • Produkty (U1 interiors): Only 1, Rim, La Cividina, Enea, Petridis
Nahoru