Compactive

Společnost Compactive se věnuje komplexnímu řešení elektroinstalací, integrovaných informačních, komunikačních a bezpečnostních systémů, je dlouhodobým partnerem U1 v realizaci těchto systémů.

Compactive

Nové sídlo společnosti a zároveň vývojově – výrobní centrum vzniklo v jednom z CTBoxů v Brně na Ponāvce. Původní standardizované prostředí těchto prostor bylo proměněno na zcela nové jak z hlediska designu, tak z hlediska funkcí interiéru.

Kancelářská a reprezentativní část je řešena v industriálním stylu s odkrytým podhledem, přiznanou konstrukcí trapézového stropu, přiznanými technologiemi elektroinstalací, svítidel a klimatizace. Nově je vytvořen i prostor sdílené kanceláře se zvukově oddělenou částí pro vedení společnosti. Vývojové centrum se sdílenou, odpočivnou zónou je umístěno do horního / výrobní a skladovací část do spodního patra původně jednopatrové výrobní a skladovací haly. Design této části interiéru je přirozeně ponechán v industriálním stylu, zásadní pro celý prostor je řešení vestavěného patra – jeho otevřené části světelně (využití přirozeného světla ze světlíků) a komunikačně propojují obě podlaží, dřevěná (OSB) podlaha mění celý prostor na mnohem přívětivější a útulnější.

  • Jméno realizace: Compactive s.r.o.
  • Město realizace: Brno
  • Autor: Radek Mašinda
  • Rok realizace: 2020
  • Produkty (U1 interiors): Only 1, Vitra, Petridis, Interface
Nahoru