Bombus

Bombus je výrobce nejen ovocných RAW tyčinek z čistě přírodních surovin, ale také dalších zdravých produktů, které vyrábí tak, aby neobsahovali lepek, přidaný cukr ani konzervanty.

Bombus

Koncepce prostorového řešení interiéru je založena na jednoduchém schématu.

Centrum dění tvoří vstupní dvouposchoďová hala a na ní jsou navázány veškeré další části interiéru – hlavní jednací místnost, manažerské i běžné kanceláře s ad-hoc jednacími místnostmi, jídelna, šatny i vstupy do výroby a skladu. V rámci členění prostoru je uplatněn princip jen částečného vizuálního uzavírání jednotlivých místností a zón tak, aby bylo docíleno dostatečného soukromí, ale zároveň byla zachována transparentnost a přehlednost interiéru.

Estetické řešení interiéru vychází ze tří témat: přírody, inovací a techniky. Ty byly definovány společně s investorem a vychází z filozofie produktů i společnosti Bombus jako takové. Podstatným vstupem pro návrh designu byla samotná budova a lokace, ve které je umístěna. Téma přírody je přímo odvozeno od produktů Bombus a projevuje se v interiéru nejen rostlinami, mechovými stěnami, striktně řešenými dřevěnými povrchy buď formou přírodní dýhy nebo masivem, ale také minimalizací použití plastových prvků s maximální snahou o využití ojedinělého výhledu prakticky z každé části interiéru. Inovace-vývoj je něco, co je důležitou součástí know-how Bombus, proto byl mimo jiné v zadání požadavek na to, aby i interiér sídla společnosti byl inovativní, neobvyklý, a to nejen v kontextu regionu. Z tohoto důvodu byl pro pracoviště použit výrazný nábytkový systém Only 2.

  • Jméno realizace: Bombus
  • Město realizace: Krnov
  • Autor: Radek Mašinda
  • Investor: DMHERMES TRADE s.r.o.
  • Rok realizace: 2021
  • Rozsah díla: Interiérové vybavení kanceláří, jednacích místností, společenských zón a vstupních prostor
  • Produkty (U1 interiors): Only 2
Nahoru