MND

Realizace rekonstrukce call centra pro prestižního klienta – společnost MND a.s.

MND

Naší další nedávno zrealizovanou rekonstrukcí prostoru kanceláří je call centrum v Kolíně pro prestižního klienta - společnost MND a.s.. Ta se specializuje na široké spektrum energetických a těžebních aktivit, včetně těžby ropy, těžby a skladování plynu, výroby energie z obnovitelných zdrojů, vrtných prací v Evropě, prodeje energie koncovým zákazníkům a obchodování na energetických burzách.

MND a.s. se pyšní bohatým portfoliem služeb v oblasti energetiky a těžby, a to nejen v České republice, ale i v Evropě. S pevným závazkem k inovacím a udržitelnosti se stala předním hráčem na trhu, nabízejícím komplexní a efektivní řešení pro své klienty.

Naše nedávná rekonstrukce prostoru pro MND a.s. nese s sebou prvky designu a funkčnosti, které podporují firemní identitu a prostředí pro efektivní pracovní procesy.

Kanceláře jsou v souladu s firemními barvami, což nejen vytváří jednotný vizuální dojem, ale také posiluje propojení s firemním posláním a hodnotami.

Velký důraz byl kladen na akustiku v otevřeném prostoru. Laťkové obklady a vysoké kovové předěly nejen esteticky obohacují prostor, ale také zvyšují koncentraci a pohodu zaměstnanců.

Uprostřed kanceláří najdete moderní a společně využívané prostory, jako jsou phonebooths pro soukromé hovory, kuchyně s jídelnou a elegantní zasedací místnosti.

Centrální hala, ozdobená zavěšenými kytkami, vytváří přívětivé a inspirativní prostředí pro setkávání a spolupráci.

  • Name of the realization: MND
  • City of the realization: Kolín
  • Author: Ing. arch. Monika Kubíková
  • Investor: MND Energie a.s.
  • Year of the realization: 2023
Nahoru