MS-INVEST

MS-INVEST je developerská společnost, která působí na českém trhu již od roku 1998.

MS-INVEST

Představujeme vám úspěšně zrealizovaný projekt kanceláří pro realitního developera MS-Invest a.s. umístěný v nově postaveném brněnském Paláci Trnitá.

Náš úkol byl jednoznačný – vytvořit exkluzivní kancelářské prostory, které nejenže splňují veškeré moderní standardy, ale také reflektují hodnoty a identitu společnosti MS-Invest.

Kanceláře se nacházejí ve dvou nejvyšších patrech 11.NP a 12.NP, což nám umožnilo využít výjimečného potenciálu místa s výhledem na brněnské dominanty – hrad Špilberk a katedrálu Petrov. Tento panoramatický pohled poskytuje nekonečnou inspiraci a zároveň pomáhá vytvářet příjemnou atmosféru v pracovním prostředí.

Designové řešení bylo od začátku inspirováno logem společnosti. Barevnost a interiérový design jsme sladili, aby každý koutek těchto kanceláří odrážel profesionální a přívětivou atmosféru. Naším cílem bylo zajistit, aby zaměstnanci měli nejen ideální pracovní podmínky, ale také aby se cítili pohodlně.

Jedním ze zajímavých prvků našeho designu jsou společná centrální "náměstí" umístěná na každém patře. Tyto otevřené prostory nabízejí ideální místo pro setkávání a neformální komunikaci mezi zaměstnanci. Věříme, že sdílení myšlenek a nápadů je základem kreativity a inovace, a proto jsme tato místa vybavili pohodlným sezením.

 

Fotografie: Jan Kuděj

  • Name of the realization: MS Invest
  • City of the realization: Brno
  • Author: Ing. arch. Monika Kubíková
  • Investor: MS-INVEST a.s.
  • Year of the realization: 2023
Nahoru