BEGA

 

Německá firma v osvětlení působí již přes 70 let v téměř všech odvětvích architektury a osvětlování, ale především v exteriérovém osvětlení. Během těchto let došlo k vytvoření předpokladů a výrobních zkušeností, které potvrzují neměnné představy této firmy o kvalitě a jsou schopny uspokojit všechny požadavky zákazníků s ohledem na použití svítidel v náročných venkovních podmínkách. To vše při zachování dlouhé životnosti svítidel BEGA a špičkovým světelně-technickým parametrům.

 BEGA vytváří kvalitu i design v osvětlení pro interiér, exteriér a náročné podmínky venkovního prostoru. Vyniká v technologii a výrobních procesech, které umožňují výrobu externího osvětlení vystavených vlivům prostředí, znečištění, měnícím se teplotám a faktorům počasí. Zaměřují se také na svítidla, která musí být odolná vůči vysokému fyzickému namáhání a proti poškození vandalismem.

 Firma si vysloužila o nespočet designových ocenění, jak v historii, tak i v poslední době. Získala za své výrobky ceny jako například iF Product Design Award, Design Innovation, Design Plus a mnoho dalších.

 

Show products
Nahoru