PROJEKTOVÝ MANAŽER - stavebně-interiérové realizace

Hledáme nového kolegu/kolegyni do společnosti, která dodává interiéry do administrativních a komerčních prostor. Našimi klienty jsou IBM, Avast, Kentico, Miele , Konica-Minolta a další zákazníci pro něž tvoříme jejich nový interiér. Pracujeme s významnými architekty a developery po celé ČR. Máme showroomy v Praze i Brně. Určujeme trendy, vyvíjíme vlastní produkty. Naše nábytková řada Only 2 získala na Designbloku ocenění za „Nejlepší novinka výrobce“. Úspěch nás žene mnohem dál. Nyní chceme obsadit pozici: PROJEKTOVÝ MANAŽER - stavebně-interiérové realizace.

Koordinace a plánování uvádí věci do pohybu.

Každý, kdo si chce vzít na starost projekt a dovézt ho k realizaci je pro nás cenným partnerem. Realizace kancelářských interiérů se odehrává v prostředí technologicky vyspělých budov a dnešní kanceláře připomínají spíše kvalitní místo pro život. Řídíme vše. Od spolupráce s klientem, teamem, po dodavatele. Ovlivňujeme rozpočty, kvalitu, a hlavně veškeré realizační procesy.

Právě proto se na naše jednání a dobré vedení realizace klade velký důraz.

Míra dosaženého vzdělání není podstatná, ale talent pro plánování, předvídání a řízení zdrojů je vlastně přirozeností každého projektového manažera.
Rozbíháme projekty a vedeme je precizně.

Jsme technicky zaměření, ale veškeré vztahy řídíme na velmi dobré komunikativní úrovni.

Výsledkem je pak úspěšný realizační den, a to stojí za to.

V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis + foto na e-mailovou adresu: zizka@u1.cz

Nahoru